WYŁUDZANIE PIENIĘDZY

„[GAMEMINE]Wejdź na http://pl.gamemine.com i graj w NAJLEPSZE gry za 11,97PLN/tygodniowo. Kwota została pobrana z Twojego konta. Pomoc pod darmowym numerem 222922724 lub anuluj http:// gmhelp.cc/pl   

A niżej „Nadawca nie zezwala na odpowiedzi” Przytoczyłem właśnie treść pierwszego SMS.

 Wszelkich gier boję się jak diabeł święconej wody. Otrzymałem 5 (pięć) takich SMS-ów. Nie usuwałem ich nawet, bo wiem do czego są zdolni oszuści i wyłudzacze pieniędzy. Udałem się natomiast do banku, by zapytać, dlaczego bank zgodził się na pobranie pieniędzy z mojego konta, bez mojej zgody? Miła Pani, gdy jej odczytałem fragmenty SMS-a, uśmiechnęła się do mnie i spokojnym głosem wyjaśniła: to jacyś naciągacze. Bez pana zgody nasz bank nie wypłaci nikomu nawet złamanego grosza. Uspokojony wróciłem do domu.

  Spokój błogi trwał do otrzymania faktury ze znakomitej firmy „ORANGE”. Suma do zapłaty zaniepokoiła mnie do tego stopnia, że połączyłem się z działem reklamacji Orange.                                                        Pani Karolina Kowalska wysłuchała nieskładnej, ze zdenerwowania, relacji i swoim kojącym głosem uspokoiła moje wzburzenie. Za co z całego serca dziękuję. Wytłumaczyła mi wszystko z najwyższym profesjonalizmem i poradziła, bym złożył reklamację w Game Mine, podała nawet numer telefonu.

 Byłem tak zachwycony profesjonalnym sposobem traktowania klienta przez Panią Karolinę Kowalską, że nie zapytałem, dlaczego sławna firma ORANGE uczestniczy w wyłudzaniu pieniędzy? Umowa, którą podpisałem nie upoważnia Orange do obciążania mojego konta przez kogokolwiek. Jeżeli Orange dorabia sobie na boku, powinien mieć na to moją zgodę. I Orange o tym wie. Nie tak dawno moją żona podpisała z Orange umowę na opłacanie rachunku za prąd, za pośrednictwem Orange właśnie. Jeżeli jeszcze raz Orange obciąży moje konto bez mojej zgody zerwę umowę, w najgorszym przypadku nie przedłużę obecnej.

  W GAME MINE złożyłem reklamację. W pierwszej odpowiedźi poprosili o mój numer komórki. Wysłali pięć SMS-ów na moją komórkę! A teraz utracili pamięć. Dziwne, czyż nie?

  W następnych łaskawie zapewnili, że zwrócą mi pieniądze (połowę sumy podanej mi przez Orange) ale muszę udostępnić im :

Jedynym sposobem na przesłanie pieniędzy jest dokonanie przelewu na konto bankowe lub PayPal. W tym celu prosimy o dostarczenie nam następujących danych: 

* Imię i nazwisko; 

* Adres zamieszkania; 

* Nazwa banku; 

* Adres banku: 

* Numer IBAN; 

* Kod SWIFT/BIC; 

* Kod pocztowy; 

lub (w przypadku przelewu PayPal) 

 Nie udostępnię Game Mine swoich danych. Niech się udławią moimi emeryckimi pieniędzmi. Władze mojego państwa proszę o wprowadzenie prawa, które zabroni wyłudzania pieniędzy przy pomocy różnych sztuczek.

 Opisałem moje zdarzenie dla przestrogi. Bądźcie czujni moi Przyjaciele, zawsze mogą Was okraść.

Wysyłam ten opis do UOKiK i Prokuratury Krajowej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.