WIEŚCI DOBRE I ZŁE

Po zakończeniu obchodów pięćdziesięciolecia trwania II Wojny Światowej (odkrycie pana Andrzeja Sebastiana Dudy) huragan Dorian opadł z sił. Co jest dowodem, że Bóg chroni Amerykę. 
Po rozpoczęciu kampanii wyborczej pan Grzegorz Schetyna zrezygnował z funkcji premiera i mianował na to stanowisko panią Małgorzatę Kidawę-Błońską, która z tej okazji zmieniła kolor włosów. Wspieranie się PiS i PO kadrowo już nie wystarcza (przypominam, że pan Radosław Sikorski minister obrony w rządzie PiS zasilił swego czasu rząd pana Donalda Tuska, a minister sprawiedliwości w rządzie Tuska, pan Jarosław Gowin został wicepremierem w rządzie Jarosława Kaczyńskiego) Ograniczam się tylko do dwóch przykładów. Dziś owocna współpraca bratnich partii wzniosła się na wyższy poziom. Pan Grzegorz sięgnął po metody pana Jarosława. Piszę te słowa w pełnej trzeźwości, nie chlapnąłem ani kieliszka i trawki też nie paliłem. W październiku możemy być świadkami rewolucji, bratnie partie mogą stworzyć wielką koalicję!
Papież Franciszek (niech Bóg ma go w swojej opiece) nie przyznał kapelusza kardynalskiego abp Markowi Jędraszewskiemu, którego odważnie bronił pan Jarosław Kaczyński, prezes miłościwie nam panujący.
Dobra to wiadomość? Jak dla kogo, dla PiS z pewnością zła…przed wyborami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.