RZĄDY KUGLARZY

Pierwsza głowa Najjaśniejszej na zapyziałym peronie podpisuje ustawę o żelaznej kolei. Gdy do oj-czyzny przywlókł się koronavirus kandydat na pierwszą głowę państwa sprawia, że marszałkini zwołuje Sejm dla ratowania oj-czyzny. W tempie kosmicznym Sejm podejmuje ustawę, a minister, którego nie stać na brzytwę czy zwyczajną żyletkę obwieszcza, że jesteśmy silni zwarci i gotowi zniszczyć wroga z Chin. W jakim, kurwa, ja żyję państwie? Co to za państwo,w którym nie ma przygotowanych procedur na klęski żywiołowe, nieszczęścia i pandemia wirusowe? Byłem wczoraj u lekarza, który od dziesięciu lat podtrzymuje mnie przy życiu. Czasami rozmawiamy jak Polak z Polakiem, zapytałem go więc co by zrobił, gdybym był zagrożony wirusem?
-Niech mi pan wierzy, usłyszałem, nie wiem.
-Nie macie żadnych procedur?
-Panie, nie mamy nawet porządnych ciśnieniomierzy. Kandydat na prezydenta lekką rączką daje TVPiS 2 mld. zł. Oburzenie wyborców sięga zenitu. Prezydent zyskuje przydomek „notariusza śmierci”. Kuglarze natychmiast ogłaszają, że stworzyli fundusz zdrowia.. Przy okazji zwalniają prezesa TVP pana, Jacka Kurskiego, metodą korespondencyjną. Kurski, człowiek nieograniczonego honoru, oddaje się do dyspozycji pana prezydenta, by ratować honor, oczywiście, choć pan prezydent nie ma w tej kwestii nic do powiedzenia, a gada przecież cudnie. Przypominam, że kiedy pan Duda Andrzej Sebastian startował pierwszy raz na prezydenta obiecywał nam tanie państwo. Obietnicy nie dotrzymał, skoro za wywalenie prezesa TVPiS musieliśmy zapłacić dwa miliardy złotych!
Czy widzicie Panie i Panowie jakieś wyjście z tego burdelu? Czy widzicie koniec rządów kuglarzy?
Ja, podatnik i wyborca widzę. Polskę może uratować czysty jak łza proroka, oddech Jezusa…przepraszam nie użyłem tych słów, bo nie chcę, by wyznawcy oskarżyli mnie o obrazę uczuć religijnych, zatem czysty jak myśl ateisty, pan Marian Banaś, człowiek, który nie uląkł się samego, ukochanego prezes PiS.. Pan prezes NIK zapowiedział wiele kontroli w wielu instytucjach państwa. Mnie najbardziej interesuje zawarta umowa, bez przetargu na dostawę F-35. I, ile z tej umowy skapnie dolarów na konta osób, które suwerennie podpisały dokument zakupu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.