WŁADIMIR PUTIN OTWIERA NOWĄ EPOKĘ

Zanim spalicie mnie na stosie, polanym naftą z amerykańskich łupków skalnych, przeczytajcie.

Pan Władimir Putin, prezydent Rosyjskiej Federacji jest pierwszym przywódcą na świecie, który specjalną operacją wojskową na Ukrainie przeciwstawił się zbrojnie najpotężniejszemu agresorowi naszego globu. Rosja to nie Irak, nie Afganistan… U granic Rosji skończyła się amerykańska bezkarność. I bezkarność ukraińskich władz gnębiących rosyjskich obywateli. Operacja specjalna Rosji zaszokowała władze Ameryki i częściowo władze Unii Europejskiej. Wprowadzono natychmiast sankcje, sądząc, że Rosja się załamie. USA i UE zapomniały, że sankcje są bronią obosieczną i nieskuteczną. Za dowód może posłużyć Kuba, którą sankcjami gnębi Ameryka, ponoć kraj demokracji i wolności, ponad 60 lat!

Władimir Putin sprawił, że syte społeczeństwa Ameryki i Europy zaczęły myśleć i liczyć. 40 milionów Amerykanów, którzy korzystają z bonów żywnościowych pyta pana Joe Bidena, prezydenta USA, skąd u niego taka szczodrość, gdy w kraju Lincolna występuje tyle potrzeb? Na przykład służba zdrowia. Amerykanie umierali już za Irak i … Nie chcą umierać za Ukrainę. Podobnie w Unii Europejskiej. Mam znajomych w 14 krajach Europy. Społeczeństwa tych państw, w większości, nie popierają polityki swoich rządów. Sankcje, bowiem uderzą w warstwy mniej zamożne. Rządy się wyżywią, milionerzy sobie poradzą. Normalni ludzie zapłacą.

Zachowanie Ameryki w konflikcie z Rosją przyśpieszyło wiele procesów politycznych i ekonomicznych. Do BRICS, a nie jest to klub wielbicieli USA, wstąpiły nowe państwa. Wiele krajów rezygnuje z dolara i przechodzi na własną walutę w handlu, co nie przysporzy zysków Ameryce i osłabia jej dominację w świecie.

Operacja specjalna Rosji na Ukrainie uświadamia zwykłym ludziom, ,że wojna jest złem i nie rozwiązuje ważnych dla życia człowieka problemów. Ale pokazuje cynizm Ameryki i NATO, zamiast poszukiwać dyplomatycznych metod zakończenia wojny ślą na Ukrainę broń, by zabijać niewinnych ludzi. Nie ulega najmniejszej wątpliwości, że wojna jest złem. Wiem coś o tym, bo II wojna światowa doświadczyła mnie okrutnie. Mam więc prawo zapytać wszystkich potępiających Rosję, dlaczego milczeliście, gdy Ameryka napadała na inne państwa, mordowała niewinnych ludzi, burzyła miasta i paliła wsie?

Mam nadzieję, że wojna na Ukrainie jest ostatnią wojną na świecie, że biliony dolarów wydawane na produkcję narzędzi do mordowania ludzi zostaną przeznaczone na ratowanie życia.

Władimira Putina „wolne media” nazywają szaleńcem, wyliczają mu dziesiątki chorób, a najbardziej usłużne nawet go uśmiercają.

Wojna na Ukrainie niebawem się zakończy. Ale Ameryka nie będzie już mogła bezkarnie napadać na inne państwa. Zaczyna się era pokoju.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.