PORA ZLIKWIDOWAĆ NATO

PORA ZLIKWIDOWAĆ NATO !

Pakt Północno Atlantycki miał bronić państwa Zachodu przed ZSRR. NATO stało się jednak największą organizacją agresywną w historii świata. Przy pomocy NATO Stany Zjednoczone Ameryki Północnej opanowują świat i powiększają swoje bogactwa.

W 2020 roku USA wydały na zbrojenia 778 miliardów dolarów!

Czyżby Meksyk, Kanada i Kuba zagrażały największej potędze gospodarczej i militarnej świata? Wiem, że jest to pytanie absurdalne. Pytam, by pokazać, że miliardy wydaje Ameryka-NATO dla zwiększenia zysku. Buduje na świecie bazy wojskowe, tworzy sztuczne napięcia, sprzedaje broń i uzależnia słabe państwa. Wojna, proszę Państwa to jest największy biznes.

W powojennej Europie Zachodniej tylko Charles de Gaulle zdawał sobie sprawę z dążeń USA – NATO, wycofał francuskie formacje wojskowe spod kontroli NATO. W stosunku do Ameryki okazywał nieukrywaną nieufność. Jego wizja Europy nie spełniła się, za to obawy stały się rzeczywistością. Ameryka podporządkowała sobie, zwasalizowała, większość państw europejskich przy pomocy NATO.

Aż dziw bierze, że Europa z burzliwą historią i wspaniałą kulturą dała się okiełznać kowbojom, miast stać się kontynentem promieniującym na cały świat kulturą i pokojem. Słowa kowboj użyłem nie po to, by pomniejszyć wkład Amerykanów w rozwój cywilizacji, ale po to, by pokazać, że rozwiązywanie problemów przy pomocy, colta, winchestera, napalmu i rakiety tkwi w kulturze i mentalności warstw rządzących Ameryką.

W 2020 roku świat wydał na zbrojenia dwa biliony dolarów !!!

Gdyby te pieniądze przeznaczyć na cele pożyteczne nie byłoby na świecie ludzi głodnych i wojen. Także wojny na Ukrainie. Dlatego NATO powinno być zlikwidowane. Młodzi ludzie na całym globie muszą się zorganizować i powiedzieć producentom broni: nie chcemy umierać za wasze zyski, mamy tylko jedno życie. PRECZ z WOJNĄ!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.