118.400.000 SOBOWTURÓW

118. 400.000 SOBOWTURÓW

Joseph poprosił Andrew o pomoc.

Joseph: pomóż mi Endriu zrozumieć co się dzieje na Ukrainie, sorry w Ukrainie. Ślę tam od cholery broni, a zbrodniarz Putin każdego dnia zdobywa nowe miejscowości. Może ten Zełenski sprzedaje ją na lewo Chińczykom?

Andrew: sprawa jest złożona, w jednym zdaniu nie wytłumaczę ci Przyjacielu.

Joseph: wiem, wiem, że problem złożony. Liczę na Twoje doświadczenie. Mieliście przecież handlarza, który sprzedał wam respiratory, a broń Putinowi.

Andrew: już nie żyje.

Joseph: jesteś tego pewny na sto procent? Zostawmy respiratory, było minęło. Macie u siebie zdolnych generałów. Jak mnie informują chłopcy z SiAjEJ jeden nawet dorabia sobie do emerytury w naszej TVN. Sorry, nazwisko wyleciało mi z głowy. Ten generał ma podobne nazwisko do tego Żyda co grywał na dachu. Oooo, już sobie przypomniałem nazywa się Skripcak czy jakoś podobnie. On się w tej naszej telewizji marnuje. Macie przecież, po Annie Applebaum, najlepszą na świecie przeciwniczkę Putina Kristine Kiurcziab – Redlajch, ona sobie dobrze radzi. Skripcaka proszę cię wyślijcie w Ukrainę niech przeniucha co ten, jak mu tam, Żydłynsky robi z naszymi HIMARSami. No i niech się też dowie się, ile ten zbrodzień Putin ma sobowtórów? Bo jakby co do czego…rozumiesz co ci chcę powiedzieć.

Andrew: zrozumiałem Przyjacielu.

A ja w tytule zawarłem odpowiedź. Miłego dnia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.